Вікторія Ляшенко
Клінічний психолог, гештальт-терапевт, лікар
Освіта
Клінічний психолог. Сертифікований гештальт-терапевт. Лікар.

Спеціалізації
Сертифікаційна програма «Московського Гештальт Інситуту» згідно стандартів Європейської Асоціації Гештальт-терапії. Клінічний підхід в гештальт-терапії. Тілесна терапія у гештальт-підході. Теорія розвитку у гештальт-підході: вікові кризи. Работа з кризами та травмою у гештальт-терапії.

Про себе
Я практикуючий психолог, психотерапевтка, яка постійно вдосконалює та підвищує свою професійну ідентичність. За моїми плечами досвід в медичній галузі, на який я також опираюся в своїй практиці. Моє знайомство з психологією проходило в кілька етапів, але остаточно я зв'язала себе з нею тільки після того, як сама спробувала себе в ролі клієнтки. Це дало мені можливість глибше, через себе, відчути те, як психотерапія сприяє цілісності, вирівнює емоційний та фізичний стан людини.

Я вважаю, що універсального рецепту покращення не існує. Ми всі різні за своїм досвідом, темпераментом, історією, особистими якостями, що і робить нас особливими. На мій погляд, психотерапія допомагає знайти саме свій унікальний шлях до розуміння себе, своїх потреб та бажань і, як результат, способів їх досягнення

Сімейний стан
Заміжня, мама двох синів та прекрасної дівчинки.
Запис на консультацію тимчасово недоступний
до Ляшенко Вікторії