Анжела Романенко
Психолог, гештальт-терапевт, тілесно-орієнтований практик
Освіта
Вища медична: лікар-гігієніст, епідеміолог; гештальт-терапевт.

Спеціалізації

Гештальт терапія, робота с психологічними кризами та травмами, тілесно-орієнтована психотерапія.

Запити, з якими можна звернутися:
- Переживання війни, тривога, страхи, панічні атаки;
- Пізнання та прийняття себе, робота з самооцінкою;
- Кризи особисті, вікові, втрата опор, сенсу життя;
- Складні почуття: біль, горе, втрата близьких, друзів та колег, невизначеність;
- Конфлікти з іншими, агресія та інші питання.

Про себе
Мені 54 роки, у психотерапію прийшла під час особистої кризи та кризи у стосунках з близькими. Тож я маю досвід звернення до психолога у якості клієнта і розумію, як це переживається з обох сторін. Мене завжди цікавила психологія, я стала вивчати її більше і згодом вона стала моєю професією. Психотерапія для мене це - шлях. При чому шлях довжиною у життя. Це відбудова внутрішніх опор та повернення до себе. Спосіб, як відчувати себе більш впевненою і сильною, більше довіряти собі та іншим.

Запрошую на консультації всіх, кому цікаве власне життя, хто має намір розібратися, що саме заважає та що допомагає рухатися вперед. Якщо ви у кризі, якщо немає з ким розділити переживання, давайте шукати шляхи відновлення, розвитку та внутрішні ресурси разом.

Під час терапії дотримуюся дбайливого підходу та філософії «не нашкодь». Почуття клієнта для мене важливі, ставлюся з уважністю до переживань та досвіду клієнта, поважаю його вибори. Можу сказати про себе: щира, дбайлива, чутлива, уважна до деталей, з непоганим почуттям гумору.

Сімейний стан
У стосунках, маю дорослу доньку.
Записатися на консультацію
до Анжели Романенко