Катерина Туріцина
Психотерапевт, медичний психолог, КПТ-консультант, консультант позитивної психології
Освіта
Медичний психолог, КПТ-консультант, консультант Позитивної психології

Спеціалізація
Лікар-психолог, когнитивно-поведінкова психотерапія, позитивна психологія

Про себе
Я медичний психолог, закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця та маю діючий сертифікат лікаря-психолога. Вже понад 10 років я присвятила себе вивченню та роботі в найважливіший для мене сфері - психологічне здоров'я.

Моя практика почалася з 2017 року. Як лікар, я дотримуюсь еклектичного підходу в консультуванні і психотерапії. Медична освіта допомагає мені більш широко дивитися на психологічні процеси людини. У своїй роботі, зустрічаючись з різними запитами, я усвідомила, що однакових або схожих випадків не існує. Що кожен клієнт унікальний. У кожного з нас свої унікальні способи адаптації в житті і свої можливості. І кожен може зіткнутися з обставинами, коли стає зрозуміло, що допомога психолога чи психотерапевта буде корисною.

Професійне консультування для мене полягає не в тому, щоб надати клієнтові відповіді на всі питання, а в тому, щоб дати йому інструменти, які допоможуть йому досліджувати своє життя і справлятися з різними життєвими обставинами. Для мене, як для лікаря та психолога, немає нічого важливішого за психічне та фізичне здоров'я особистості.

Деталі консультування
Консультації тривають по 55 хвилин.

Запис до Катерини Туріциної поки що закрито, зверніться, будь ласка, до інших психологів
Записатися на консультацію
до Катерини Туріциної
Тип учасника програми підтримки
Спосіб звязку