4ID
Це проект 4 однодумців з досвідом роботи в різних сферах бізнесу із глибокою професійною освітою в області психології.

Наша компанія — це не просто бізнес. Це наша глибока віра в те, що ми робимо світ кращим.

Наша місія — розвивати ринок mental health послуг в Україні, допомагати бізнесу ставати сильнішим і рости разом зі своєю командою.

Наша діяльність — це любов. Любов до людей, до екологічних бізнес-систем, до створення важливого і потрібного. І з кожною компанією, яка стає нашим клієнтом ми поділяємо ці почуття.
4ID
Це проект 4 однодумців з досвідом роботи в різних сферах бізнесу і з глибокою професійною освітою в області психології.

Наша компанія — це не просто бізнес. Це наша глибока віра в те, що ми робимо світ кращим.

Наша місія — розвивати ринок mental health послуг в Україні, допомагати бізнесу ставати сильнішим і рости разом зі своєю командою.

Наша робота — це любов. Любов до людей, до екологічних бізнес-систем, до створення важливого і потрібного. І з кожною компанією, яка стає нашим клієнтом ми поділяємо ці почуття.
Співзасновники
Професійність. Конфіденційність. Підтримка.
Со-Founder 4ID, корпоративний психолог, співвласник бізнесу
Записатися
Со-Founder 4ID, корпоративний психолог, PR-директор
Записатися
Со-Founder 4ID, корпоративний психолог, корпоративний ризик-менеджер
Записатися
Со-Founder 4ID, корпоративний психолог, HR-директор
Записатися
Наша Команда
Професійність
Ми маємо понад 50 кваліфікованих дипломованих психологів різних напрямків психотерапії із великим досвідом роботи.
Різноманітність
Наша команда включає сертифікованих експертів, які працюють у різних психологічних методах та підходах, а саме: когнітивно-поведінкову терапію, схема терапію, психоаналіз, гештальт-терапію та інші.
Особливість
Кожен член нашої команди - це висококваліфікований психотерапевт з різноманітними спеціалізаціями: робота з сім'ями, дітьми, втрати, кризи, ветеранами та членами їх родини. Мають глибоке розуміння людської психіки та прагнення допомогти клієнтам досягти психологічного благополуччя.
Запрошені Експерти
Наші запрошені експерти - це визнані фахівці, що мають багаторічний досвід у своїх галузях. Нутриціолог допомагає нашим клієнтам зрозуміти взаємозв'язок між психічним благополуччям та харчуванням. Психіатр забезпечує компетентну підтримку у випадках, коли потрібна медична експертиза. Наш фахівець з фізичної реабілітації та інструктор по пілатесу розробила свою методику занять при порушеннях опорно-рухового апарату та їх профілактиці.
Сімейний лікар, спеціаліст профілактичної та антивікової медицини. Нутриціолог.
Лікар-психіатр
Христина Доскоч
фахівець з фізичної реабілітації, інструктор по пілатесу, яка розробила свою методику занять при порушеннях опорно - рухового Апарату та їх профілактиці.