Ірина Пінчук
психотерапевт, сертифікований гештальт терапевт, тілесно-орієнтований терапевт, спеціаліст по роботі з кризами та співзалежними відносинами, корпоративний психолог

Освіта
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова, спеціальність - практичний психолог. Психотерапевт, що практикує в гештальт-підході.

Спеціалізації
«Тілесна терапія в гештальт-підході», «Гештальт-терапія кризових станів», «Гештальт підхід в роботі з організаціями»
Про себе
До початку навчання в університеті і задовго до початку власної психотерапевтичної практики я щиро вважала, що психотерапевти і психологи – це фахівці, які знають «як жити правильно». Я вірила в те, що чим детальніше я розповім свою життєву ситуацію, тим точніше і докладніше я отримаю від психолога інструкцію, що потрібно зробити, щоб змінити своє життя на краще. При цьому, сподівалась я, він обов'язково дасть мені потрібну кількість підтримки і співчуття, а також деякі інструменти, в результаті яких я отримаю величезну кількість інсайдів про себе за одну зустріч з ним. А потім в моєму житті дуже швидко відбудуться чарівні зміни.

Сьогодні, будучи психотерапевтом і клієнтом з багаторічним досвідом, я впевнено можу сказати, що швидких і чарівних змін не буде: кожен проходить свій шлях і зі своєю швидкістю. Інсайди будуть, але вони залежать не стільки від майстерності психотерапевта, скільки від готовності психіки клієнта. І це добре. Адже, навіть якщо хтось «візьме Вас на ручки» і віднесе в "чудове далеко" з репертуаром всіх можливих психологічних засобів підтримки, Ви навряд чи будете відчувати себе щасливим тільки тому, що там, в «чарівному далеко», Ви не зможете встати і спертися в повній мірі на себе.


Сімейний стан
Заміжня, дорослий син

Деталі консультування
Консультації тривають по 55 хвилин.

Записатися на консультацію
до Ірини Пінчук