Ірина Мельничук
Клінічний психолог, гештальт-терапевт
Освіта
Клінічний психолог. Закінчила Одеський державний університет за спеціальністю клінічний психолог та викладач психології.

Спеціалізації
Кризи, особисті, вікові, пов'язані з втратами та втратами сенсу. Робота з проблемами сім'ї через призму системного підходу, з тілесними проявами, методом танцювально-рухової терапії.

Працюю в парадигмі гештальт-терапії. Успішно закінчила Московський Гештальт Інститут. Викладач гештальт терапії та ведуча груп.

Про себе
Психологія – це моє життя. Вважаю, що покращувати якість життя - право та можливість кожного. Радію новим клієнтам і новим людям, які вибирають себе, своє життя та свої стосунки. З 2013 року моє життя міцно пов'язане з гештальт-терапією. Маю свою приватну практику. Регулярно відвідую індивідуальну терапію та супервізію.

Я ціную красу у всьому, чи то квітка у вазі, чи психологічне знання. Моя особистість та сприйняття сформувалося у творчому процесі, адже моя перша освіта – викладач живопису та історії мистецтв. Тому, як психолог, я націлена на процес створення і пошуку нових форм у процесі творчої адаптації. Я сертифікований психотерапевт, з великим досвідом роботи і одночасно вічний учень, що твердо вірить, в те, що розум і тіло здатні творити чудеса, промоутер цілісності, налаштована на тривалий емпіричний шлях.

Сімейний стан
Одружена. Матір двох дітей.
Записатися на консультацію
до Ірини Мельничук
Записатися на консультацію
до Ірини Мельничук
Спосіб звязку