Ірина Мельничук
Клінічний психолог, гештальт-терапевт
Освіта
Клінічний психолог. Закінчила Одеський державний університет за спеціальністю клінічний психолог та викладач психології.

Спеціалізації
Кризи, особисті, вікові, пов'язані з втратами та втратами сенсу. Робота з проблемами сім'ї через призму системного підходу, з тілесними проявами, методом танцювально-рухової терапії.

Працюю в парадигмі гештальт-терапії. Успішно закінчила Московський Гештальт Інститут. Викладач гештальт терапії та ведуча груп.

Про себе
Психологія – це моє життя. Вважаю, що покращувати якість життя - право та можливість кожного. Радію новим клієнтам і новим людям, які вибирають себе, своє життя та свої стосунки. З 2013 року моє життя міцно пов'язане з гештальт-терапією. Маю свою приватну практику. Регулярно відвідую індивідуальну терапію та супервізію.

Я ціную красу у всьому, чи то квітка у вазі, чи психологічне знання. Моя особистість та сприйняття сформувалося у творчому процесі, адже моя перша освіта – викладач живопису та історії мистецтв. Тому, як психолог, я націлена на процес створення і пошуку нових форм у процесі творчої адаптації. Я сертифікований психотерапевт, з великим досвідом роботи і одночасно вічний учень, що твердо вірить, в те, що розум і тіло здатні творити чудеса, промоутер цілісності, налаштована на тривалий емпіричний шлях.

Сімейний стан
Одружена. Матір двох дітей.
Записатися на консультацію
до Ірини Мельничук