Оксана Тимощук
Психолог, психотерапевт, гештальт-терапевт
Освіта
Магістр філології. Магістр психології. Гештальт-терапевт

Спеціалізації
Гештальт-терапія кризових станів. Кризи та травми

Про себе
У психотерапію я прийшла клієнтом, на той час ще не розуміючи, що перебуваю в стані гострого професійного вигорання, а першим досвідом для мене стала групова терапія у Гештальт-Академії. Саме завдяки психотерапії я навчилася заново жити, пізнала себе, дізналася про свої почуття, навчилася говорити про них без сорому та страху бути відкинутою. Навчилася робити вибір і приймати його, будувати стосунки з оточуючими, розуміти свої бажання, йти далі і не зупинятися, не дивлячись на страх, набуваючи нового досвіду.

Я кардинально змінила вид своєї діяльності, про що зовсім не шкодую, і, нарешті, отримую задоволення від своєї роботи. Зараз я точно знаю, що стосунки з собою починаються тоді, коли ми починаємо помічати себе, свої почуття та свої бажання, починаємо дбати про себе, берегти, захищати та освідчуватися в любові до себе.

Працюю з темами переживання війни, вигорання, криз та психологічних травм, стосунків з іншими (колегами, рідними, друзями), стосунками в парі, саморозвитку та мотивації.

Сімейний стан
У відносинах, дітей немає