Юрій Оніщенко
Психолог, гештальт-терапевт
Освіта
Магістр права, магістр фінансів, магістр психології. Гештальт-терапевт.

Спеціалізації
Діалогово-феноменологічна модель гештальт-терапії, курс психіатричної пропедевтики, інтенсив з введення до Еріксоновського коучингу за міжнародними стандартами.

Про себе
Вибір стати психотерапевтом я зробив у 2017 році, вже маючи у своєму резюме декілька професій, досвід роботи в юриспруденції, державних фінансах та сфері продажів. Зараз за плечима роки практики та змін - і в житті клієнтів, і в своєму власному. Сьогодні, як ніколи важливо відчувати себе і розуміти, як формувати свою життєстійкість. Війна забирає багато сил, людей, планів та емоційних ресурсів. Тож розуміння своїх потреб та способів відновлення виходить на першу лінію пріоритетності, але говорити ми можемо не тільки про це. Поки життя триває маємо повноцінно жити і наповнювати його різним.

До практичної психології я звернувся спочатку у якості клієнта у зв'язку з бажанням розібратися з відносинами у парі, а далі, чим більше заглиблювався у психотерапію, тим більше відчував яку цінність має вміння бути чесним з собою, розуміти власні емоції, якісно їх переживати, вибудовувати екологічні відносини з людьми, бачити свій потенціал, досліджувати свої обмеження, знаходити необхідну підтримку у складних життєвих ситуаціях.

Зараз я допомагаю розвитку таких навичок вже у моїх клієнтів. До питань, з якими я також працюю, можна віднести: відносини у парі і сім'ї, самооцінка, особиста ефективність, переживання важких емоцій, втрат, кризових ситуацій і невизначеності. Запрошую вас до співпраці.


Сімейний стан
Неодружений

Зараз за плечима шлях практики та змін - і в житті клієнтів, і в своєму власному.
Записатися на консультацію
до Юрія ОніщенкО