Тетяна Бондар
Схема-терапевт, КПТ-консультант
Освіта:
Психологія та Економіка

Спеціалізації
Курс "Cognitive Behavioral Therapy Course online" Oxford Cognitive Therapy Center,

Курс Схема-терапія, КПТ модель консультування для копінгу з викликами війни",Курс Пропедевтика психіатрії.

Запити, з якими можна звернутися
- проблеми та плекання стосунків;
- переживання складних періодів у житті;
- тривога (ГТР), депресія, панічні розлади;
- всі види фобій;
- розлади харчової поведінки;
- питання особистісної зрілості;
- проблеми та плекання стосунків;
- переживання складних періодів у житті.


Про себе
Я постійно удосконалююся в улюбленій професії: відвідую спеціалізації, лекції, семінари, конференції, інтенсиви, терапевтичні і супервизорские групи.

Я ввічлива, комунікабельна, відкрита, доброзичлива людина. В своїй роботі дотримуюсь методів КПТ, робочих протоколів, етичніх стандартів. Сподіваюсь бути корисною і допомагати в межах моєї компетенції.

Когнітивно-поведінкова терапія базується на стосунку партнерської співпраці між клієнтом та психологом. У процесі спільного дослідження існуючих проблем психолог та клієнт вибудовують спільне розуміння проблеми/розладу, формулюють цілі та тоді співпрацюють над їх досягненням. Це передбачає активну участь клієнта у процесі терапії, орієнтацію на те, щоб зрештою змогти бути собі самому "психотерапевтом".

Когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) є одним з провідних, сучасних, науково-обґрунтованих методів психотерапії. Вона базується на усвідомленні того, що при багатьох психіатричних розладах та психологічних проблемах спотворене сприйняття реальності (себе, інших людей, майбутнього і т.п.), а також неадекватні дії у відповідь на існуючі проблеми є основними факторами, що підтримують розвиток, утримання існуючих проблем та розладів. Відповідно критично переосмислюючи своє сприйняття дійсності та свою поведінку, з допомогою психотерапевта клієнт намагається змінити дисфункційні, негативні взірці та цикли мислення та поведінки на більш об'єктивні та корисні – такі, що сприятимуть покращенню емоційного стану, вирішенню міжособистісних та інших проблем, зміні життєвої ситуації на краще.

Мені 45 років, маю двох доньок.

Мова проведення консультації
Українська, російська.
Записатися на консультацію
до Тетяни Бондар