Ольга Токій
Психолог-психотерапевт транзактного аналізу
Освіта:
Психолог-психотерапевт в області транзактного аналізу.

Спеціалізації
Клінічна діагностика, травматерапія, робота з кризами та травмами, транзактний аналіз

Запити, з якими можна звернутися
- Особистісні проблеми: комплекси, невпевненість у собі, проблеми із самооцінкою, внутрішньоособистісні конфлікти, життєві кризи (вікові, професійні та інші).
- Емоційні проблеми: негативні почуття та стани, емоційні розлади, агресивність, нервозність, дратівливість, апатія, невміння управляти емоціями, постійні страхи, нав'язливі думки, фобії, втрата близьких, гостре горе, тривожність, панічні атаки, занепокоєння.
- Екзистенційні кризи або криза самоідентифікації (проблема «пошуку себе»: питання сенсу життя та буття, відчуття власної неефективності та безсилля, прокрастинація, незадоволеність собою та життям, нерозуміння своїх бажань, внутрішні протиріччя, відсутність сенсу, цілей, радості у житті.
- Проблеми самовідчуття та здоров'я: психосоматичні розлади, хронічна втома, загальний негативний стан та погане самопочуття, вигорання.

Про себе
Моя діяльність заснована не виключно на теорії, а на власних пережитих і вирішених кризах та проблемах: смерть та втрата близьких людей, проблеми з батьками, проблеми у відносинах з чоловіком, розлучення, самотність, втрата сенсу життя, розчарування та зневіра у собі, пошук себе та свого місця у житті, купа комплексів, будівництво нових відносин та сім'ї, повна зміна діяльності і роботи, оточення.

Багато чого було в моєму минулому житті. Я змогла з цим успішно впоратися. І тепер допомагаю іншим вирішувати подібні життєві проблеми та питання.

Мого життєвого та професійного досвіду, знань та навичок достатньо, щоб допомогти вам знайти рішення чи вихід із проблемної ситуації, конфлікту, кризи, або запустити початок тих змін, на які ви ніяк не наважитесь.

Я можу допомогти у проходженні нелегкого, але цікавого шляху становлення себе як повноцінної особистості на своєму шляху Життя, вибрати правильний напрямок, надати вам підтримку. Моя чарівна опція – дуже швидко знаходити причину проблеми, бачити те, що не бачать інші та відшукувати рішення, які дають швидкі та позитивні зміни. Я знаю, що разом ми точно знайдемо вирішення вашої проблеми!

Мова проведення консультації
Українська, російська.
Записатися на консультацію
до Ольги Токій