Ірина Пінчук
психотерапевт, сертифікований гештальт терапевт, тілесно-орієнтований терапевт, спеціаліст по роботі з кризами та співзалежними відносинами, корпоративний психолог

Освіта
Практичний психолог, сертифікований гештальт терапевт.

Спеціалізації
Гештальт-терапія кризових станів, Тілесна терапія в гештальт-підході, Гештальт підхід в роботі з організаціями.

Запити, з якими можна звернутися
Втрати близького, пошук нового Себе. Психосоматичні прояви; тривожні та депресивні стани, психологічні травми; вікові та сімейні кризи, емоційно-співзалежні відносини, дитячо-батьківські відносини, стосунки з близькими та колегами.

Про себе
Сьогодні, будучи психотерапевтом і клієнтом з багаторічним досвідом, я впевнено можу сказати, що швидких і чарівних змін від декількох сесій у психолога - не буде: кожен проходить свій шлях і зі своєю швидкістю. Інсайти будуть, але вони залежать не стільки від майстерності психотерапевта, скільки від готовності психіки клієнта. І це добре. Адже, навіть якщо хтось «візьме Вас на ручки» і віднесе в "чудове далеко" з репертуаром всіх можливих психологічних засобів підтримки, Ви навряд чи будете відчувати себе щасливим тільки тому, що там, в «чарівному далеко», Ви не зможете встати і спертися в повній мірі на себе. Я заміжня, маю дорослого сина.

Мова проведення консультації

Українська та російська

Деталі консультування
Консультації тривають по 55 хвилин.

На даний момент у Ірини повний запис.

Оберіть для себе іншого психолога.