Владислав Безуглий
Лікар-психіатр
Освіта
Запорізький державний медичний університет - спеціальність "Лікувальна справа". ДЗ «Дніпропетровська медична академія» МОЗ України, факультет післядипломної освіти - інтернатура за спеціальністю "Загальна практика – сімейна медицина". Дніпровський державний медичний університет, факультет післядипломної освіти - спеціалізація за спеціальністю "Психіатрія"

Спеціалізації
Лікую психосоматичні розлади, невротичні, пов'язані зі стресом розлади, обсесивно-компульсивний розлад, фобії, панічні атаки, генералізований тривожний розлад, посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), розлади адаптації, депресивні епізоди, порушення сну, тривожно-депресивний розлад, симптом емоційного вигорання, порушення харчової поведінки (анорексія, булімія), психози (шизофренія, маячні розлади), біполярний афективний розлад, деменції (хвороба Альцгеймера, судинна деменція), психічні та поведінкові розлади внаслідок черепно-мозкових травм, психічні розлади внаслідок інфекційних та соматичних розладів, психічні розлади внаслідок COVID.

Про себе
Перш за все, я звичайна людина зі своїми плюсами та мінусами, зі своїм життєвим досвідом та звичками. Також, я – чоловік, батько, син, брат, лікар-психіатр, психотерапевт – це частина моїх ідентичностей.

Мій шлях до психіатрії — це 6 років медуніверситету, 2 роки інтернатури, 3 роки роботи сімейним лікарем, 7 років роботи менеджером фармацевтичних компаній і паралельно з цим — навчання в гештальт-психотерапії, а згодом і в психіатрії.
Наразі я працюю в місті Дніпрі у психоневрологічному диспансері «Університетської лікарні».

Що заважає звернутися до психіатра? Найчастіше це запитання:

«Чи не буду я «овочем» від ваших ліків?»
«Ні, не будете!». Можуть проявлятися побічні дії препарату, але вони прогнозовані, контрольовані та тимчасові. У іншому разі – підбираємо інші ліки!

«Тепер усі дізнаються, що я психічно хворий?!»
«Ні! Про те, що ви приймаєте якісь ліки, знаєте лише ВИ і ВАШ лікар і це не значить, що ви психічно хворий. Підтримуюча терапія є тимчасовим заходом для коригування психологічного стану при потребі».

«А на моїй роботі точно не дізнаються про мій діагноз?»
«Ні! Наша робота є конфіденційною, навіть, якщо буде прямий запит з вашої роботи».

Усвідомлена позиція кожного з нас, на мою думку, полягає в тому, щоб вчасно підтримати себе психологічно, звернувшись до психіатра або психотерапевта.
Світ дуже швидко змінюється, швидко змінюються й умови нашого життя, тому наше завдання — підтримувати себе і ментально і фізично. Наша психіка не завжди витримує такі навантаження, тож уважне ставлення до себе наразі є необхідною умовою виживання.
Бажаю всім міцного психічного здоров’я!

Консультую українською та російською мовою.

Сімейний стан
Одружений, маю трьох дітей

Деталі консультування
Консультації тривають 30 - 50 хвилин.
Записатися на консультацію
до Владислава Безуглого