Ірина Пінчук
практичний психолог, сертифікований гештальт терапевт, тілесно-орієнтований терапевт, спеціаліст по роботі з кризами та співзалежними відносинами, корпоративний психолог

Освіта
Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова, спеціальність - практичний психолог. Психотерапевт, що практикує в гештальт-підході.

Спеціалізації
«Тілесна терапія в гештальт-підході», «Гештальт-терапія кризових станів», «Гештальт підхід в роботі з організаціями»
Про себе
До початку навчання в університеті і задовго до початку власної психотерапевтичної практики я щиро вважала, що психотерапевти і психологи – це фахівці, які знають «як жити правильно». Я вірила в те, що чим детальніше я розповім свою життєву ситуацію, тим точніше і докладніше я отримаю від психолога інструкцію, що потрібно зробити, щоб змінити своє життя на краще. При цьому, сподівалась я, він обов'язково дасть мені потрібну кількість підтримки і співчуття, а також деякі інструменти, в результаті яких я отримаю величезну кількість інсайдів про себе за одну зустріч з ним. А потім в моєму житті дуже швидко відбудуться чарівні зміни.

Сьогодні, будучи психотерапевтом і клієнтом з багаторічним досвідом, я впевнено можу сказати, що швидких і чарівних змін не буде: кожен проходить свій шлях і зі своєю швидкістю. Інсайди будуть, але вони залежать не стільки від майстерності психотерапевта, скільки від готовності психіки клієнта. І це добре. Адже, навіть якщо хтось «візьме Вас на ручки» і віднесе в "чудове далеко" з репертуаром всіх можливих психологічних засобів підтримки, Ви навряд чи будете відчувати себе щасливим тільки тому, що там, в «чарівному далеко», Ви не зможете встати і спертися в повній мірі на себе.


Сімейний стан
Заміжня, дорослий син

Деталі консультування
Консультації тривають по 55 хвилин.

ВІДЕОВІЗИТКА
Записатися на консультацію
до Ірини Пінчук
Записатися на консультацію
до Ірини Пінчук
Тип учасника програми підтримки
Спосіб звязку