Юлія Костенко
Сімейний лікар, спеціаліст профілактичної та антивікової медицини, Нутриціолог
Освіта
Лікар (лікувальна справа). Тернопільський Державний Медичний Університет ім.І.Я.Горбачевського.

Спеціалізації
Сімейна медицина, організація та управління охороною здоров'я, валеолог-консультант, народна та нетрадиційна медицина, нутриціологія, випускник PreventAge (спеціаліст профілактичної та антивікової медицини).

Про себе
Після закінчення медичного університету зіткнулась з проблемою неможливості допомогти пацієнту бути здоровим. Єдиний шанс був допомагати хворим, а мріялось зовсім про інше... Тому пішла за покликанням у пошук правильних стратегій та ефективної профілактичної медицини.

І на даному етапі впевнено можу сказати, що я знайшла те, що шукала, і готова допомогти кожному бути здоровим. Здоров'я починається з маленьких і простих істин, закладених нам природою, проте з роками ми забуваємо їх і не дотримуємось. А це: правильне харчування, здоровий сон, достатня фізична активність та боротьба зі стресом. Тільки в кожному окремому випадку – це індивідуальний заплутаний клубок, до якого додані спадкові (генетичні) фактори, різні умови проживання, набуті дефіцити вітамінів та мікроелементів, які ведуть до розвитку захворювань.

Як лікар профілактичної медицини, вважаю головним своїм завданням - виявлення ризиків, ідентифікування проблеми, які вже розвинулись, та допомога людині бути по справжньому здоровою та щасливою.

Деталі консультування
Робота за зверненням проводиться у 2 етапи: первинне консультування (збір анамнезу, розбір харчування, призначення аналізів) та повторне консультування (складання індивідуальних рекомендацій). Консультації тривають по 45 хвилин.

Записатися на консультацію
до Юлії Костенко
Записатися на консультацію
до Юлії Костенко
Тип учасника програми підтримки
Спосіб звязку