Ресурсні зустрічі для підтримання позитивного мікроклімату в компанії.

Пропонуємо різну направленість - медитації, арт-терапія, інтуїтивне малювання, ЗОЖ та нутриціологія.
DSP SCHOOL
1. Зниження рівня стресу
2. Емоційна перезагрузка
3. Формування творчого мислення для нестандартного вирішення задач
4. Неформальне ресурсне спілкування в команді.
Користь для бізнеса
Варіанти участі


Окремі тематичні зустрічі або поглиблені курси
Формат
По домовленості - онлайн або живі зустрічі
Цілі ресурсних зустрічей
1
Підсилити кожну людину і таким чином компанію вцілому. згуртувати колектив та найти нові точки дотику, які в майбутньому підсилять компанію. формування віри в власні сили та можливості.
2
неформальне ресурсне спілкування між членами команди, формування довіри та емоційної згуртованості. Вирішення проблем комунікації та розвиток креативності співробітників
3
робота зі стресом та вигоранням. Находження балансу через внутрішній ресурс та Відчуття власної цінності. Знання про здорове харчування, імунітет та ЗОЖ вцілому (здорове тіло - здоровий дух)
що отримають співробітники на зустрічах
розслаблений емоційний стан
зняття стресу, тривоги та напруги
неформальну комунікацію
творче креативне мислення
довірливі відносини між собою
знання про здорове харчування та ЗОЖ
підвищення концентрації та усвідомленості
work-life баланс
види ресурсних зустрічей
Компанії - це люди, які в них працюють. Гарно працюють люди, які себе гарно почувають. Турбота, необхідна професійна та психологічна підтримка - це найкращий вклад в розвиток співробітників, а відповідно і бізнесу.
Медитації
Дослідження Гарвардського університету довели, що медитація допомагає справитися з депресією, легше переносити стрес, менш емоційно реагувати на подразники. Це не значить, що людина стає беземоційною. Навпаки! Просто стресові фактори більше не завдають такої шкоди, як раніше.

Як "побічний ефект", регулярні медитації покращують сон, вирівнюють тиск і навіть зміцнюють імунітет

інтуїтивне малювання
створення індивідуальних художніх робіт в групі по методу правопівкульного інтуїтивного малювання. Емоційні картини прикрасять робочі місця співробітників та стануть ресурсом і символом потенціалу, який відкривається. Основний принцип - йти не до "стереотипної заданості", а до нових сенсів спонтанного творчого самовираження. при створенні роботи підсвідомо відображаються образи та символи, а також реакції на хід процесу, які дозволять співробітнику краще зрозуміти себе, усвідомити свою індивідуальність. Зустрічі проводить психолог, спеціаліст по інтуїтивному малюванню, який професійно супроводжує те тільки творчий, а й психологічний процес кожног.
Арт-терапія
успіх застосування арт-терапії мистецтвом заключається в можливості використання невербальної мови вираження (кольори, лінії та образи), що допомагає зняти барєри звичного вербального спілкування. Рух, живопис, музика - допомагають встановити приємні відносини, підвищити рівень довіри між членами команди, зняти стрес та відновити ресурсний стан. Використовуються такі методики: кольоротерапія, ізотерапія, колаж, ліпка, мандалотерапія, фототерапія, маскотерапія, музикотерапія, ігротерапія, тілесно-орієнтована арт-терапія, робота з метафоричними картами.
ЗОЖ та нутриціологія
За відомостями Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожна третя людина на планеті страждає від тієї чи іншої форми неповноцінного харчування: брак калорій або поживних речовин, недостатньої або надлишкової ваги. Неповноцінне харчування провокує ряд проблем зі здоров'ям: затримка росту, дефіцит маси тіла, серцево-судинні захворювання, інсульт, діабет і рак.
У Центрі громадського здоров'я МОЗ нагадують, що серед факторів, що впливають на здоров'я людини, вплив генетики становить 20%, медицини – 10%, а харчування і способу життя – 50%.
Нутриціологія не лікує хвороби, а допомагає людині комплексно скорегувати харчування, виявити основні помилки, щоб вона змогла збалансовано харчуватися і поліпшити функціонування організму. існує Відомий вислів сократа "в здоровому тілі - здоровий дух". Хочете, щоб у вас працювали здорові. сильні та мотивовані люди - лекції та курси наших спеціалістів в цьому допоможуть.
потрібно видалити цей пункт (я не змогла)
Спеціалісти по ресурсним зустрічам
Александра Иванова
Основатель и арт-директор в LMao
Иван Пантелеев
Маркетолог в DD agency
Леонид Бирецкий
Data Scientist в WON
Михаил Калитин
Маркетолог в Close Connections
43500 руб.
* Мы предоставляем кредит от банков Beta Bank и Sun Bank. При оплате частями вы не переплачиваете проценты
Стоимость обучения на курсе
Стоимость обучения на курсе
4350 руб. *
При оплате частями. Оплата совершается раз в месяц путем списания средств.
При оплате всего курса сразу
запишіться на ресурсні зустрічі вже зараз
ваше імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Нажимая кнопку оплаты, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности