від 0 - 12
стадія 0
«Займання немає»
Детальніше
від 13 - 34
стадія 1
«Вже займається полум'я»
Детальніше
від 35 - 54
стадія 2
«Яскраво горить і димить»
Детальніше
від 55 - 74
стадія 3
«Викликайте пожежних»
Детальніше
РЕЗУЛЬТАТи
«Займання немає»
стадія 0
Ви у відмінній формі і поза зоною ризику. Схоже, вам вдається зберігати баланс між роботою та особистим життям. Напевно, ви любите свою роботу, і вона відповідає вам взаємністю. Швидше за все, ви не страждаєте «перевантаженнями» і «овертаймами», ваша пам'ять вас не підводить, і ви рідко відчуваєте тривожність і страх. Швидше за все, ви енергійні і доброзичливі. Вас поважають і цінують колеги, а ви любите їх. Вітаємо!
Що робити?
4iD:
не втрачайте пильності. Проходьте тест кожні 3 місяці, щоб контролювати свої почуття і вжити заходів, якщо щось зміниться.
«Вже займається полум'я»
стадія 1
Не хвилюйтеся, але будьте уважні! Вигорання ще тільки випробовує вас на міцність. Ви все ще повні сил і ентузіазму. Робота, як і раніше, приносить задоволення, хоч її кількість подвоїлася, а якість вже починає кульгати. Іноді у вас виникають сумніви і дратівливість. Іноді на все не вистачає сил. На цьому етапі важливо помітити це і уповільнити темпи життя.

Головне - не ігноруйте те, що відбувається.
Що робити?
4iD:
щоб дізнатися, як впоратися з вигоранням і попередити його в подальшому:

«Яскраво горить і димить»
стадія 2
Пора дбати про себе! Ваш стан подає тривожні сигнали. Апатія, песимізм, головні болі, безсоння, дратівливість і агресивність, можливо, стали вашими «нав'язливими приятелями». Через хронічні втоми і почуття безсилля ваш світ втрачає фарби. Крім того, вам все складніше зосередитися на роботі, у вас накопичуються «хвости», а запас енергії наближається до нуля.

Зверніть на себе увагу.
Що робити?
4iD:
щоб дізнатися, як повернути собі сили, впоратися з вигоранням і попередити його в подальшому:

«Викликати пожежників»
стадія 3
Здається, все серйозно! Це криза. Ресурсний резервуар порожній. Швидше за все, ви і самі про себе це знаєте. Останнім часом ви занадто багато працювали і, можливо, без очікуваного результату. Те, що ви відчуваєте зараз - це емоційне виснаження. Ви давно втратили смак життя і не відчуваєте радості. Зовні, ви все ще в порядку, але всередині відчуваєте спустошення.

Не бійтеся, це можна виправити!
Що робити?
4iD:
щоб дізнатися, як відновитися і повернути собі сили, впоратися з вигоранням і попередити його в подальшому:

Залишилися питання?
Напишіть нам