Катерина Туріцина
Психотерапевт, медичний психолог, КПТ-консультант, консультант позитивної психології
Освіта
Медичний психолог, КПТ-консультант, консультант Позитивної психології

Спеціалізація
Лікар-психолог, когнитивно-поведінкова психотерапія, позитивна психологія

Про себе
Я медичний психолог, закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця та маю діючий сертифікат лікаря-психолога. Вже понад 10 років я присвятила себе вивченню та роботі в найважливіший для мене сфері - психологічне здоров'я.

Моя практика почалася з 2017 року. Як лікар, я дотримуюсь еклектичного підходу в консультуванні і психотерапії. Медична освіта допомагає мені більш широко дивитися на психологічні процеси людини. У своїй роботі, зустрічаючись з різними запитами, я усвідомила, що однакових або схожих випадків не існує. Що кожен клієнт унікальний. У кожного з нас свої унікальні способи адаптації в житті і свої можливості. І кожен може зіткнутися з обставинами, коли стає зрозуміло, що допомога психолога чи психотерапевта буде корисною.

Професійне консультування для мене полягає не в тому, щоб надати клієнтові відповіді на всі питання, а в тому, щоб дати йому інструменти, які допоможуть йому досліджувати своє життя і справлятися з різними життєвими обставинами. Для мене, як для лікаря та психолога, немає нічого важливішого за психічне та фізичне здоров'я особистості.