Марія Карпілянская
КОуч, Корпоративный психолог, гештальт-терапевт, бизнес-тренер, фасилитатор
Освіта
Магістр соціальної роботи та психології, гештальт-терапевт, сертифікований бізнес-коуч і scrum-master

Спеціалізації
Тілесно-орієнтована психотерапія

Про себе
Вивчаю психотерапію з 2016 року, з 2018 року веду психотерапевтичну практику, з 2019 - працюю корпоративним психологом в IT-компанії. Закінчила сертифікаційну програму по бізнес-коучингу, була ментором і тренером для внутрішніх коучів компанії. Сертифікувалася як scrum-master. Допомагаю лідерам і командам впроваджувати практики scrum та agile.

До того, як стати психологом та коучем, працювала бізнес-тренером, ще раніше - керівником відділу продажів.

У психотерапію прийшла, коли вперше отримала управлінську позицію, стала лідером і почала вивчати вплив психології на бізнес-результати, якість управлінських рішень і командну ефективність.

Чим більше я занурювалася в психотерапію, тим більше помічала, що реалізація внутрішнього потенціалу кожної людини залежить від того, наскільки добре він знає себе, наскільки чесно він може говорити про свої ідеї, потреби, переживання, наскільки може бути емпатічним по відношенню до себе та інших.

Мої головні цінності - прозорість, свобода вибору, дбайливість та чутливість. Дотримуюсь їх і в приватній практиці психотерапевта, і працюючи з корпоративними запитами.