Світлана Невзорова
Лікар-психіатр
Освіта
2007-2013 - Харківський національний медичний університет - спеціальність "Лікувальна справа"

2013-2015 - Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика - інтернатура за спеціальністю "Психіатрія"

2015-2018 - Харківська медична академія післядипломної освіти - ординатура за спеціальністю "Психіатрія"

2018-2022 - Харківський національний медичний університет - аспірантура за спеціальністю "Психіатрія"


Спеціалізації
2019 - Біосугестивна психотерапія для корекції психосоматичних розладів
2020 - Гіпноз. Фізіологія та феноменологія.


Про себе
Лікар-психіатр.

Лікую психосоматичні розлади, невротичні, пов'язані зі стресом розлади, обсесивно-компульсивний розлад, фобії, панічні атаки, генералізований тривожний розлад, посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), розлади адаптації, депресивні епізоди, порушення сну, тривожно-депресивний розлад, симптом емоційного вигорання, порушення харчової поведінки (анорексія, булімія), психози (шизофренія, маячні розлади), біполярний афективний розлад, деменції (хвороба Альцгеймера, судинна деменція), психічні та поведінкові розлади внаслідок черепно-мозкових травм, психічні розлади внаслідок інфекційних та соматичних розладів, психічні розлади внаслідок COVID.

Ментальне та емоційне благополуччя - одне з найважливіших складових здоров'я людини.

З дитинства я хотіла бути лікарем.

В школі я написала першу наукову роботу з психології. Головна ідея якої - як емоційний стан впливає на наше фізичне здоров'я.

Поступила у медичний університет. Протягом навчання психіатрія привабила мене своєю таємничістю та загадковістю. Мені було дуже цікаво. Ходила на гурток з психіатрії. В нас було дуже багато практики. Бачили багато пацієнтів як на лекціях, так і протягом практичних занять.

Після закінчення університету працювала лікарем-інтерном на базі Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні. Потім працювала лікарем-психіатром протягом ординатури у Харківській обласній клінічній психіатричній лікарні.

Мені подобається, коли мої пацієнти та клієнти отримують гарний результат. Я радію разом із ними, коли якість життя значно покращується.

"Мене Вас рекомендували одразу шестеро знайомих" - сказав якось один пацієнт. Я щаслива, що змогла допомогти, і вдячна кожному за довіру.

Консультую українською, російською, англійською та німецькою мовою.

Сімейний стан
Заміжня, маю доньку

Деталі консультування
Консультації тривають по 55 хвилин.
Записатися на консультацію
до Світлани Невзорової