Юлія Костенко
Сімейний лікар, спеціаліст профілактичної та антивікової медицини. Нутриціолог.
Освіта
Лікар (лікувальна справа). Тернопільський Державний Медичний Університет ім.І.Я.Горбачевського.

Спеціалізації
Сімейна медицина, організація та управління охороною здоров'я, валеолог-консультант, народна та нетрадиційна медицина, нутриціологія, випускник PreventAge (спеціаліст профілактичної та антивікової медицини).

Про себе
Після закінчення медичного університету зіткнулась з проблемою неможливості допомогти пацієнту бути здоровим. Єдиний шанс був допомагати хворим, а мріялось зовсім про інше... Тому пішла за покликанням у пошук правильних стратегій та ефективної профілактичної медицини.

І на даному етапі впевнено можу сказати, що я знайшла те, що шукала, і готова допомогти кожному бути здоровим. Здоров'я починається з маленьких і простих істин, закладених нам природою, проте з роками ми забуваємо їх і не дотримуємось. А це: правильне харчування, здоровий сон, достатня фізична активність та боротьба зі стресом. Тільки в кожному окремому випадку – це індивідуальний заплутаний клубок, до якого додані спадкові (генетичні) фактори, різні умови проживання, набуті дефіцити вітамінів та мікроелементів, які ведуть до розвитку захворювань.

Як лікар профілактичної медицини, вважаю головним своїм завданням - виявлення ризиків, ідентифікування проблеми, які вже розвинулись, та допомога людині бути по справжньому здоровою та щасливою.

Записатися на консультацію
до Юлії Костенко