Тест

РЕЗУЛЬТАТ
від 10 до 24 балів
Пасивна агресія вам не властива. Ви не з тих людей, хто буде замовчувати і пригнічувати свої почуття. Ви відкрито говорите про те, що вам не подобається або не підходить і не любите вести «гру за спиною». Відкритість і відвертість - ваші знакові риси. Така форма прояву переживань допомагає вам будувати теплі відносини з колегами та близькими.
від 25 до 34 балів
Іноді вам буває непросто відстоювати свої кордони і відкрито говорити про те, що вам не підходить. Вам не завжди вдається висловити своє ставлення до людини або ситуації на пряму. Ваші послання бувають двозначними і можуть зачіпати інших людей. Однак вас не можна звинуватити в навмисності. Вам варто більше прислухатися до себе, помічати свої почуття і знаходити для своєї злості більш екологічну форму прояви.
від 35 до 50 балів
Пасивна агресія шкідлива насамперед для того, хто це відчуває. У вас є труднощі з прямим проявом агресії. Буває, що не завжди виходить висловлювати почуття злості екологічно. Найчастіше ви намагаєтеся перенаправити свою агресію в інше русло і в результаті вона проявляється у вигляді образ, впертості і сарказму. Це може впливати на ваші відносини з оточуючими і на відчуття внутрішньої гармонії з собою.
Залишилися питання?
Напишіть нам